Траса 2011

15.04.2011

Основне маркування траси – фірмова стрічка “Trimm, Lasting, Osprey, Wind X-treme”. На трасі будуть працювати судді, які будуть ставити відмітки в протоколах. Судді будуть у червоних пов’язках Gorgany.com і вони будуть мати мобільні телефони. Зрізати дистанцію не можна. Хто не буде відмічений в усіх суддівських протоколах – тому дистанція півмарафону не зараховується.

Опис дистанції:
Біжимо два з гаком км по головній асфальтовій дорозі парку Погулянка. Вибігаємо нагору у житловий масив, повертаємо направо і через будинки вибігаємо до пішохідного моста через Погулянку. З мосту прямо і в підземний перехід через вул. Пасічну (обов’язково перетнути дорогу тільки через підземний перехід). Повертаємо направо і по тротуару біжимо вздовж Пасічної до заправки Укрнафта. За заправкою звертаємо наліво в ліс. В лісі починається маркування: спочатку біло-зелене, а потім переходимо на біле маркування траси Night Madness. Інші маркування будуть звертати вліво – ми тримаємось правого боку.

Після першої порції лісу та після половини дистанції починається житловий масив з асфальтовою дорогою. Там буде пункт з водою.
Після судді з водою звертаємо вліво і біжимо під гору – вибігаємо знову у ліс. Черех пару кілометрів звертаємо з біло-зеленого маркування направо – в напрямку Винниківського озера. Оббігаємо озеро і біжимо долиною вздовж струмка в напрямку Майорівки. Пробігаємо мимо джерела, тримаємось прямо, і далі долиною, біжимо вузьким та засміченим яром. В самому кінці яру вибігаємо направо до будинків. Оббігаємо великий житловий будинок і знову вибігаємо на вул. Пасічну. Далі до підземного переходу, і тим самим маршрутом (через пішохідний міст, з якого повертаємо наліво до початку дороги) біжимо на фініш.

Успіху!

11.04.2011

Оновлена карта маршруту:

Дистанція 21 км. Велика частина траси пролягає по маршруту велоперегонів “Night Madness”. Буде три набори висоти: на початку, по середині та під кінець траси. В лісі дуже гарно.

03.04.2011

Вивішуємо оновлену карту траси. Але маршрут ще не 100% остаточний – ще будуть невеликі зміни.

27.03.2011

Траса ще в розробці і остаточний трек або опис дистанції ми вивісимо на початку квітня.

Після перших розвідок маршрут накинувся ось такий (на карті знизу). Дистанція ще трохи збільшиться, і ми будемо далі її уточнювати, намагаючись уникати зайвих перепадів висот та занадто мокрих ділянок.

Основні особливості:
* буде два відчутних перепади висот (підйом та спуск через вулицю Пасічну)
* перетин з дорогою через єдиний підземний пішохідний перехід (зі сходинками)
* небагато асфальту
* багато зелені та свіжого повітря

13 comments to Траса 2011

 • Молодці усі учасники, а особливо призери!!
  Вітаю!
  Для мене такі дистанції – це з області неймовірного :)
  Ви просто супер!
  А можна трішки детальніше про призерів? ))

 • gorgany.lviv

  Вивісили свіжий опис траси.

 • Truzubuy

  Сьогодні на велосипеді спробував проїхатись трасою – загубився у районі звороту пасічної де траса відходить у ліс…

  та ще один момент цікавить вибігання з Погулянки на міст відбувається через доріжку парку та житлові будинки чи через сходи??

  • gorgany.lviv

   Трасу ми ще будемо маркувати фірмовою стрічкою. З Погулянки вибігаємо по дорозі. І далі через житлові будинки на міст.

 • привіт. побігав приблизно по маршруту – тому, шо у вульках, маркування найкраще то найт меднес, ще якесь зелено біле, далі я заплутався і добіг до траси – позначки соснівка 1 км =). Надіюся стрічки вистачить на весь маршрут. Ще у житловій зоні і біля озера (щоправда не винниківського) були собаки не прив’язані.

  Ліс чудовий, шкода, шо квіти відквітають вже.

  написав вам листа з заявками. ше не отримав підтвердження.

  • gorgany.lviv

   Маркувати та ставити кілометрові позначки будемо у четвер-п’ятницю. Біжимо вздовж маркування “NM” та “Вульки” (біло-зелене та буле маркування) але притримуємось правого боку. З “NM”, вже на горі, звертаємо в бік Винніківського озера. Таким чином оббігаємо житлову зону, отож з собаками не мало би бути проблем.

   Заявки отримали. До зустрічі!

 • Роман

  Я так розумію, що друга третина траси проходить по дистанції велоперегонів Night Madness ?

 • gorgany.lviv

  Вивісили друге наближення карти траси.

 • gorgany.lviv

  “Хто шукає, той знайде.” Будемо старатися:-)

 • bs

  так,так. на цій трасі ще потрібно буде “знайти” кілометрів приблизно 5. по різному вже комбінував, але вона явно коротша

 • gorgany.lviv

  Справді, намальований маршрут трохи коротший. Але ми над дистанцією ще працюємо і траса буде близько 21 км. Оновлену версію траси невдовзі вивісимо тут. Траса буде помічена стрічкою.

 • Роман

  Якщо я правильно зрозумів, то траса іде наступним чином: зі старту по асфальтовій дорозі і на сам верх до східців, далі направо попри будинки і через пішохідний перехід; підземний перехід – вул. Лисеницька, спуск між городами до джерела; вздовж струмка і до озера; від кута озера праворуч і вгору аж на сам горб, а далі хребтом і до виходу з лісу в районі заправки; до підземки і далі стартова ділянка.
  Оскільки я тими стежками трохи бігав, то можу впевнено сказати, що до 21 км там явно не дотягує кілометрів із 4…5. Хоча це і не так суттєво, 17 чи 21 км. А якась розмітка по трасі планується ?

Напишіть відгук

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>