Реєстрація 2012

Для участі в півмарафоні кожен учасник повинен заповнити заявку (скачати форму тут zajavka.doc) та надіслати її Оргкомітету пробігу на адресу marathongorgany.com.

1. Попередні заявки на участь у півмарафоні Gorgany.Львів приймаються:
* пільгова попередня заявка на сайті lvivmarathon.gorgany.com до 16 квітня 2012 року – гарантує участь у півмарафоні та дає право на менший реєстраційний внесок. Заповнену заявку потрібно надіслати Оргкомітету пробігу на адресу marathongorgany.com. Ми вишлемо підтвердження, що заявку отримали. Якби такого підтвердження не було – будь-ласка, зв’яжіться з нами.

2. Реєстрація учасників, видача стартових номерів і додаткові записи будуть відбуватися на Старті Змагань з 11.30 до 13.00 22 квітня.

3. Заявкою вважається внесення заповненої анкети і підписаної заяви, а також проведення реєстраційної оплати.

4. Реєстраційний внесок становить 20 грн з особи до 16 квітня. При оплаті після 11 квітня або в день проведення пробігу внесок становий 30 гривень з особи.

5. Реєстраційну оплату слід внести:
* в магазині Gorgany.com до 16 квітня, або
* через інтернет натиснувши цю кнопку (ПриватБанк, система liqpay) до 16 квітня

(Щоб залогуватись, у систему потрібно буде ввести номер мобільного телефону, тоді оплатити можна банківською карткою. Далі, щоб ми зарахували Вашу проплату, будь-ласка, повідомте нам номер телефону з якого ви заплатили і за кого цей платіж), або

* на Старті Змагань 22 квітня до 13.00

6. Проведена оплата не підлягає поверненню за жодних обставин.

Заявки на участь у марафоні вже подали:

Чоловічий залік:
1. Довбуш Роман Володимирович 1985 – внесок оплачено
2. Гула Богдан Ярославович 1987 – внесок оплачено
3. Воробйов Олександр Володимирович 1974
4. Сумик Ростислав Маркіянович 1974
5. Олійник Мар”ян Михайлович 1983 – внесок оплачено
6. Іжик Тарас Іванович 07.07.1978
7. Єфанов Володимир Володимирович 1982
8. Олексій Андрій Володимирович 1991
9. Потоцький Юрій Романович 1990 – внесок оплачено
10. Патаман Тарас Михайлович 20.08.1982 – внесок оплачено
11.Радзівіл Тарас Васильович 25.08.1985
12.Біланів Андрій Степанович 02.04.1988 – внесок оплачено
13. Ткач Андрій Станіславович 28.06.1986 – внесок оплачено
14.Пажух Ярослав Васильович 14.12. 1990 – внесок оплачено
15.Телуха Кирило Ігорович 22.04.1990 – внесок оплачено
16. Михайлов Даниїл Федорович 13.05.1990 – внесок оплачено
17. Чепіль Роман Володимирович 08.02.1968 – внесок оплачено
18.Іванків Володимир Михайлович 08.10.1960 – внесок оплачено
19. Грицай Нестор Олександрович 06.12.1988 – внесок оплачено
20. Козловський Юрій Костянтинович 06.05.1970 – внесок оплачено
21. Богомолов Павло Євгенійович 12.07.1988 – внесок оплачено
22. Лалак Дмитро Андрійович 20.10.1983 – внесок оплачено
23. Павлишин Ігор Миронович 10.10.1972 – внесок оплачено
24. Микитенко Андрій Олексійович 15.02.1980 – внесок оплачено
25. Новосад Павло Васильвич 05.07.1984
26. Самусенко Олександр Анатолійович 15.12.1979 -внесок оплачено
27. Козак Артем Євгенович 04.10.1983 – внесок оплачено
28. Стародубцев Віктор 26.09.1970
29. Нестеренко Микола Георгієвич 01.07.1934
30. Кобзаренко Володимир Андрійович 27.03.1943 внесок оплачено
31. Дегтярьов Ігор Данилович 23.01.1944
32. Кулинич Микола Миколайович 11.11.1961
33. Крупський Василь Павлович 14.01.1940
34. Коляновський Анатолій 09.05.1942
35. Зелінський Андрій Зиновійович 18.12.1964
36. Тетерка Василь Петрович 01.02.1959
37. Жук Анатолій Павлович 05.04.1946 – внесок оплачено
38. Кулик Олексій Павлович 02.01.1949 – внесок оплачено
39. Сольчаник Богдан Зіновійович 1985
40. Воєвода Олександр Васильович 19.11.1989 внесок оплачено
41. Копина Ярослав Васильович 11.10.1987 – внесок оплачено (30)
42. Шамов Александр Александрович 13.08.1990 внесок оплачено
43. Гвоздович Юрій Андрійович 04.05.1986 внесок оплачено
44. Соболта Андрій Зеновійович 23.04.1982
45. Чапарін Олександр Генадійович 17.05.1983
46. Мудрик Орест Володимирович 24.06.1981
47. Кондюх Ярослав Юрієвич 15.06.1983
48. Кучма Роман Богданович 10.09.1980
49. Сало Тарас Васильович 09.02.1981
50. Дрозд Олег Ігорович 12.10.1985
51. Бандрівський Тарас 18.10.1958
52. Зиблікевич Андрій Богданович 14.12.1989
53. Біленький Павло Ігорович 15.10.1987
54. Курницький Тарас Любомирович 21.05.1968
55. Ворко Віктор Владиславович 09.04.1991
56.Баранник Віктор Борисович 20.12.1983
57. Пилипів Ігор Ігорович 31.05.1989 – внесок оплачено
58. Кочин Володимир Ігорович 20.05.1989
59. Подолець Роман Орестович 21.12.1974
60. Вигнанський Тарас Стефанович 29.04.1978
61. Фесак Олександр Володимирович 15.08.1986
62.Гетьман Остап Васильович 07.02.1991
63. Чех Віктор Олегович 15.05.1989

 

Жіночий залік:

1. Підлужна Ірина Романівна 1985
2. Кульковець Оксана Богданівна 1991
3. Красило Соломія Олександрівна 1987
4. Пелехович Валентина Дмитрівна 17.03.1995
5. Давиденко Тетяна Сергіївна 17.12.1994 внесок оплачено
6. Клочан Світлана Андріївна 30.10.1988
7. Матвіїв Ірина Михайлівна 16.12.1994
8. Кушнір Ірина Степанівна 09.12.1979 внесок оплачено
9. Максименко Олександра 07.11.1962
10. Андрєєва Світлана Василівна 25.03.1959
11. Стадник Ольга Дмитрівна 05.09.1956 внесок оплачено
12. Веклич Олена Василівна 04.09.1959
13. Безнос Марта Леонідівна 03.09.1989

 

 

Напишіть відгук

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>