Результати 2014

А ось і результати…

21 км жінки

Загальний залік В віковій категорії Номер Прізвище Час фінішу Рік народж Місто Категорія
1   340 Угринчук Оксана 01:29:23 1986 Івано-Франківськ 18-29
2   333 Петрова Оксана Дмитрівна 01:34:02 1970 с. Липівка, Львівська обл. 40-49
3   335 Рошко Андріана Андріївна 01:37:46 1993 Мукачево 18-29
4 1 345 Карачина Марія 01:43:48 1987 Київ 18-29
5 1 342 Островська Марія 01:45:38 1954 Львів 50-59
6 2 328 Заліско Оксана Климентівна 01:49:04 1956 Львів 50-59
7 3 343 Стадник 01:49:13 1956 Львів 50-59
8 2 331 Бондаренко Алла Михайлівна 01:51:20 1993 Львів 18-29
9 3 323 Богдан Софія Валеріївна 01:54:54 1994 Львів 18-29
10 4 306 Давиденко Тетяна Сергіївна 01:56:33 1994 Львів 18-29
11 1 325 Гальчэня Наталля Мiхайлаўна 02:05:03 1981 Мiнськ 30-39
12 5 339 Cоломаха Христина Ярославівна 02:05:24 1992 Львів 18-29
13 6 316 Карпенко Ірина Олександрівна 02:05:53 1987 Київ 18-29
14 7 329 Kate Skalij 02:07:16 1988 Львів 18-29
15 8 336 Скрипченко Олена Володимирівна 02:08:10 1987 Львів 18-29
16 9 303 Заграй Соломія Богданівна 02:09:54 1988 Львів 18-29
17 10 330 Мазілова Майя Валентинівна 02:10:00 1987 Київ 18-29
18 11 317 Данченко Ніна Миколаївна 02:11:35 1987 Київ 18-29
19 12 309 Думас Оксана Володимирівна 02:14:32 1988 Львів 18-29
20 13 337 Сидорчук Наталія Володимирівна 02:14:32 1985 Львів 18-29
21 2 319 Бодаковська Мирослава Юріївна 02:15:07 1984 Львів 30-39
22 14 314 Осипчук Олена Віталіївна 02:17:49 1986 м. Київ 18-29
23 3 304 Годлевська Поліна Володимирівна 02:18:06 1984 Львів 30-39
24 1 346 Дмитерко В. 02:18:33 1973 Львів 40-49
25 15 315 Міклашевич Анна В’ячеславівна 02:18:42 1986 м.Київ 18-29
26 16 305 Мартінек Ольга Георгіївна 02:20:27 1986 Львів 18-29
27 2 321 Лопушевська Ольга Борисівна 02:21:10 1973 Турка, Львівська обл. 40-49
28 17 324 Шумська Ганна Володимирівна 02:22:34 1987 Львів 18-29
29 18 308 Осипчук Дарія Віталіївна 02:24:57 1989 Київ 18-29
30 4 301 Лашманова Оксана Михайлівна 02:28:39 1981 Львів 30-39
31 19 318 Форманюк Анна Олександрівна 02:29:25 1992 Хмельницький 18-29
32 20 322 Качковська Юлія Богданівна 02:29:46 1989 Львів 18-29
33 21 307 Кривуцик Христина Василівна 02:30:47 1992 Львів 18-29
34 22 338 Pacheco-Semenyuk Jessica 02:31:44 1993 Львів 18-29
35 23 347 Наванкевич 02:32:43 1985 Львів 18-29
36 24 332 Коман Мар’яна Богданівна 02:33:34 1990 Львів 18-29
37 25 326 Вдовичин Уляна Ігорівна 02:34:05 1993 Львів 18-29
38 5 344 Збаращук 02:34:13 1982 Львів 30-39
39 26 348 Злижник 02:41:24 1989 Львів 18-29
40 3 312 Joanna Iwankiewicz 02:41:28 1969 Вроцлав, Польща 40-49

21 км чоловіки

Загальний залік В віковій категорії Номер Прізвище Час фінішу Рік народж Місто Категорія
1   224 Мельник Андрій Богданович 01:15:27 1985 Івано-Франківськ 18-29
2   153 Третьяков Артем Михайлович 01:17:03 1983 Ужгород 30-39
3   105 Ченікало Олександр Володимирович 01:19:14 1991 Львів 18-29
4 1 236 Колесников Ігор 01:21:55 1981 Львів 30-39
5 1 193 Сурла Ігор Георгійович 01:23:12 1971 Чернівці 40-49
6 1 182 Тетерка Василь 01:24:08 1959 м. Сокаль 50-59
7 1 204 Пузанов Ігор Ігорович 01:24:49 1993 м.Мукачево, Закарпатська обл. 18-29
8 2 135 Моспан Сергій Мар’янович 01:25:16 1993 м.Калуш 18-29
9 3 91 Добранський Богдан Іванович 01:25:29 1995 Львів 18-29
10 4 22 Дубовський Андрій Михайлович 01:25:46 1992 м. Жидачів, Львівська обл. 18-29
11 5 92 Довбуш Роман Володимирович 01:25:54 1985 Львів 18-29
12 6 21 Лабик Юрій Ігорович 01:26:06 1993 Перемишляни 18-29
13 2 107 Бабич Сергій Геннадієвич 01:26:12 1983 Львів 30-39
14 7 209 Бучацький Михайло Зенонович 01:26:13 1996 Львів 18-29
15 8 168 Кулевчук Василь Михайлович 01:27:33 1992 Тернопіль 18-29
16 9 48 Савчук Любомир Олексійович 01:28:08 1989 с.Старий Яричів. Львівська обл. 18-29
17 10 208 Тригубець Дмитро Олександрович 01:28:53 1993 Львів 18-29
18 11 36 Пашко Роман Богданович 01:29:56 1988 с. Унятичі, Львівська обл. 18-29
19 12 207 Сениш Іван Ярославович 01:30:09 1995 Львів 18-29
20 13 217 Форманюк Руслан Русланович 01:30:38 1989 м. Володимир-Волинський 18-29
21 14 249 Струк Богдан 01:31:09 1986 Львів 18-29
22 15 210 Серік Максим Олександрович 01:32:11 1988 Донецьк 18-29
23 3 119 Михалевич Ігор Любомирович 01:32:17 1983 м.Борислав, Львівська обл. 30-39
24 2 233 Тодорів Ігор 01:32:18 1967 Коломия 40-49
25 3 58 Чепіль Роман Володимрович 01:32:19 1968 Львів 40-49
26 16 98 Городчук Тарас Ярославович 01:32:49 1996 Львів 18-29
27 4 136 Патаман Тарас Михайлович 01:32:49 1982 Львів 30-39
28 17 6 Біланів Андрій Степанович 01:33:07 1988 м.Бурштин 18-29
29 18 14 Мудрик Юрій Миколайович 01:33:31 1993 с. Мшана, Львівська обл. 18-29
30 19 205 Долгош Вадим Ігорович 01:33:31 1991 Закарпатська обл. 18-29
31 20 131 Сердюк Олександр Володимирович 01:33:38 1989 Київ 18-29
32 21 26 Позняк Володимир Володимирович 01:34:56 1986 Львів 18-29
33 22 166 Полковінков Петро Романович 01:35:08 1988 м.Яремче, Івано-Франківська обл. 18-29
34 4 144 Букатар Олег Маркович 01:35:13 1966 м.Чернівці 40-49
35 23 202 Демчук Дмитро Сергійович 01:35:16 1996 Луцьк 18-29
36 24 149 Стефурак Василь Михайлович 01:35:58 1990 Яремче, Івано-Франківська обл. 18-29
37 25 29 Гула Богдан Ярославович 01:36:08 1987 Львів 18-29
38 26 180 Степаненко Роман Володимирович 01:36:25 1996 смт. Брюховичі 18-29
39 27 162 Николаюк Володимир Васильович 01:36:44 1985 Червоноград 18-29
40 28 39 Гвоздович Юрій Андрійович 01:36:56 1986 Львів 18-29
41 29 70-99 Сталинський Володимир Сергійович 01:36:58 1988 Київ 18-29
42 30 61 Пилипів Ігор Ігорович 01:37:16 1989 Жидачів, Львівська обл. 18-29
43 31 138 Думінкевич Тарас Володимирович 01:38:04 1989 Львів 18-29
44 32 56 Коцупир Володимир Ярославович 01:38:30 1993 Львів 18-29
45 5 62 Павлишин Ігор Миронович 01:38:42 1972 Стрий 40-49
46 2 156 Цікало Юрій Романович 01:38:44 1955 Тернопіль 50-59
47 33 18 Ткач Андрій Станіславович 01:39:01 1986 с. Новий Яричів, Львівська обл. 18-29
48 34 181 Чернега Петро 01:39:12 1992 с. Суховоля 18-29
49 35 197 Нортон, Кларк 01:39:13 1986 Львів 18-29
50 6 83 Суровцев Сергей Иванович 01:39:16 1965 Дніпропетровськ 40-49
51 3 235 Гірковій Роман 01:39:24 1957 Мшана 50-59
52 4 218 Рога Василь Ярославович 01:39:32 1960 м.Гусятин, Тернопільська обл. 50-59
53 36 220 Сипко Сергій Ігорович 01:39:37 1989 м. Кременчук, Полтавська обл. 18-29
54 5 215 Марченко Андрій Олександрович 01:39:46 1984 Львів 30-39
55 37 189 Пилипюк Андрій Вікторович 01:39:51 1991 Луцьк 18-29
56 38 186 Королишин Андрій Володимирович 01:40:04 1991 Івано-Франківська обл 18-29
57 5 116 Малицький Олександр Вадимович 01:40:30 1960 Львів 50-59
58 39 231 Кизило Андрій Олександрович 01:41:02 1993 Львів 18-29
59 40 127 Kirk Norris 01:41:48 1988 Lviv 18-29
60 6 10 Холод Орест Васильович 01:41:53 1963 Львів 50-59
61 6 163 Попович Микола Володимирович 01:41:57 1981 Тернопіль 30-39
62 41 857 Сиршак Віталій 01:42:12 1996 Львів 18-29
63 42 222 Комарчук Павло Віталійович 01:42:15 1995 Львів 18-29
64 43 84 Дриль Руслан Романович 01:42:17 1987 Львів 18-29
65 44 229 Млинко Андрій Олександрович 01:42:37 1985 Львів 18-29
66 45 40 Петренко Роман Валерійович 01:42:46 1985 Львів 18-29
67 46 77 Поліщук Олександр Юрійович 01:42:48 1989 Хмельницький 18-29
68 47 146 Сушинський Володимир Михайлович 01:42:57 1996 с. Недільна, Старосамбірський р-н 18-29
69 48 132 Черьопкін Євгеній Сергійович 01:43:02 1990 Київ 18-29
70 7 106 Ведміцький Сергій Анатолійович 01:43:09 1973 м. Прилуки, Чернігівська обл. 40-49
71 49 130 Храмцов Александр Владимирович 01:43:12 1985 Київ 18-29
72 50 110 Затула Артем Юрійович 01:43:31 1992 Львів 18-29
73 51 129 Сабо Андріан Степанович 01:43:41 1985 Мукачево, Закарпатська обл. 18-29
74 7 41 Ступак Віталій Павлович 01:43:43 1977 Львів 30-39
75 8 216 Соболта Андрій Зіновійович 01:44:06 1982 Львів 30-39
76 52 232 Семиноженко Олег 01:44:41 1987 Львів 18-29
77 53 860 Пилипенко 01:44:52 1993 Львів 18-29
78 54 93 Галіцький Олександр Михайлович 01:45:21 1986 Львів 18-29
79 55 188 Мисак Володимир Михайлович 01:45:30 1988 Львів 18-29
80 56 154 Гусьєв Сергій Сергійович 01:46:13 1992 Львів 18-29
81 57 152 Мота Юрій Володимирович 01:46:25 1989 Львів 18-29
82 9 38 Крижановський Олексій 01:46:33 1984 Львів 30-39
83 8 65 Ткачук Тарас Ярославович 01:46:50 1965 Івано-Франківськ 40-49
84 10 140 Пашко Юрій Ігорович 01:47:08 1984 Львів 30-39
85 11 17 Пелех Андрій Ярославович 01:47:09 1984 Тернопіль 30-39
86 58 25 Кочин Володимир Ігорович 01:47:34 1989 Пустомити, Львівська обл. 18-29
87 59 97 Шпік Володимир Васильович 01:47:46 1995 Львів 18-29
88 60 227 Карташов Ростислав Сергійович 01:47:48 1990 Львів 18-29
89 61 223 Кушнір Тарас Володимирович 01:48:13 1991 Львів 18-29
90 9 124 Курницький Тарас 01:48:19 1968 Львів 40-49
91 62 12 Дідик Олександр Андрійович 01:48:34 1993 Львів 18-29
92 63 76 Плахтін Микола Олександрович 01:48:41 1992 Львів 18-29
93 64 169 Малихін Костянтин Андрійович 01:48:43 1988 Львів 18-29
94 12 109 Збир Дмитро Васильович 01:48:45 1984 м. Городок 30-39
95 1 167 Мешевский Дмитрий Валентинович 01:48:54 1951 Дніпропетровськ 60-69
96 65 8 Камінський Святослав Ярославович 01:49:02 1990 с. Буянів, Львівська обл. 18-29
97 13 133 Крусієр Олександр Олегович 01:49:38 1984 Львів 30-39
98 66 2 Тричук Маркіян Ігорович 01:49:57 1996 Львів 18-29
99 67 88 Каськов Ігор Сергійович 01:50:08 1996 Львів 18-29
100 68 212 Соляк Тарас Мар”янович 01:50:30 1994 Львів 18-29
101 14 120 Шупер Андрій Іванович 01:50:38 1978 с Давидів, Львівська обл. 30-39
102 69 95 Хомутник Ярослав Ярославович 01:51:10 1985 Київ 18-29
103 2 66 Лисий Ігор Петрович 01:51:12 1945 Львів 60-69
104 15 24 Санніков Олег Володимирович 01:51:34 1982 Львів 30-39
105 70 201 Скарбовічук Данило Аркадійович 01:51:39 1994 Львів 18-29
106 16 151 Попов Володимир Олександрович 01:51:46 1981 Львів 30-39
107 71 28 Хитра Максим Володимирович 01:52:02 1985 Львів 18-29
108 10 183 Гожко Маркіян 01:52:05 1972 Дубляни 40-49
109 72 238 Корпан Андрій 01:52:23 1986 Львів 18-29
110 73 145 Нагорний Ростислав Васильович 01:52:46 1998 Львів 18-29
111 17 11 Грисюк Сергій Анатолійович 01:52:46 1982 Радивилів, Рівненська обл. 30-39
112 74 85 Онуфрів Назарій Олегович 01:52:48 1992 Львів 18-29
113 75 246 Марущак Андрій 01:53:02 1986 Львів 18-29
114 18 237 Засядько Олексій 01:53:25 1980 Львів 30-39
115 76 79 Воробець Богдан Петрович 01:53:40 1992 Львів 18-29
116 11 73 Панько Олег Ігорович 01:53:47 1973 Львів 40-49
117 77 134 Діденко Руслан Олександрович 01:54:04 1988 Львів 18-29
118 78 78 Дугін Євген Геннадійович 01:54:12 1987 Львів 18-29
119 19 5 Рукавішніков Валерій Іванович 01:54:12 1983 Львів 30-39
120 79 4 Дацьків Іван Степанович 01:54:17 1993 с. Бутини 18-29
121 80 78 Дугін Євген Геннадійович 01:54:18 1987 Львів 18-29
122 81 111 Котинський Андрій Юрійович 01:54:54 1993 Львів 18-29
123 20 114 Лецюк Максим 01:54:54 1984 Львів 30-39
124 7 206 Іванків Володимир Михайлович 01:55:05 1960 Львів 50-59
125 82 211 Панчошник Назар Віталійович 01:55:29 1989 Львів 18-29
126 21 74 Олійник Мар’ян 01:55:44 1983 Золочів, Львівська обл. 30-39
127 83 72 Явний Назар Васильович 01:55:47 1990 Львів 18-29
128 1 113 Крупський Василь Павлович 01:56:27 1940 Львів 70-99
129 8 104 Бугрин Ігор Ананійович 01:56:33 1964 Львів 50-59
130 84 63 Маселко Тарас Романович 01:56:39 1985 Львів 18-29
131 85 141 Мота Назар Володимирович 01:57:17 1990 Львів 18-29
132 22 177 Рузак Артем Богданович 01:57:30 1978 Львів 30-39
133 23 239 Касмічак Андрій 01:57:33 1983 Стрий 30-39
134 86 219 Сотнік Ігор Анатолійович 01:57:37 1987 Київ 18-29
135 87 99 Гуменюк Роман Ігорович 01:57:43 1992 с.Корчин, Львівська обл. 18-29
136 24 213 Провоторов Віталій Євгенович 01:57:46 1984 Київ 30-39
137 88 20 Жовнерович Денис Вікторович 01:57:53 1988 Львів 18-29
138 25 228 Петрушак Тарас Богданович 01:57:58 1978 Київ 30-39
139 89 67 Бурда Юрій Іванович 01:58:22 1988 Львів 18-29
140 12 68 Pawel Iwankiewicz 01:58:30 1966 Вроцлав, Польща 40-49
141 90 234 Процик Юрій 01:58:43 1985 Дрогобич 18-29
142 3 117 Кулик Олексій Павлович 01:58:46 1949 Львів 60-69
143 91 240 Санін Роман 01:58:51 1990 Санкт-Пербург 18-29
144 92 143 Кудрик Олександр Анатолійович 01:59:03 1987 м. Кузнецовськ, Рівненська обл. 18-29
145 93 165 Мазур Володимир Миколайович 01:59:20 1988 Львів 18-29
146 94 858 Здреник Андрій 01:59:32 1989 Львів 18-29
147 95 225 Прачук Антон Олександрович 01:59:41 1985 Львів 18-29
148 13 9 Євстратьєв Євген Євгенович 02:00:22 1973 Львів 40-49
149 96 115 Орищич Юрій Михайлович 02:00:24 1988 Львів 18-29
150 26 122 Салій Сергій Тарасович 02:00:26 1982 с. Давидів, Львівська обл. 30-39
151 2 245 Марушкевич Микола 02:00:31 1944 Львів 70-99
152 97 221 Ямщиков Ігор Ігорович 02:00:52 1993 Львів 18-29
153 4 192 Маковійчук Танасій Миколайович 02:00:54 1949 Чернівецька обл 60-69
154 98 176 Левицький Євген Деонізійович 02:00:59 1986 Дрогобич 18-29
155 27 125 Andrew Dawson 02:01:02 1979 Lviv 30-39
156 99 200 Коваль Максим Витальевич 02:01:26 1994 Харків 18-29
157 9 52 Згурець Володимир Григорович 02:01:59 1963 Львів 50-59
158 28 171 Іжик Тарас Іванович 02:02:11 1978 Львів 30-39
159 29 33 Широкий Тимофій Вячеславович 02:02:22 1981 Львів 30-39
160 30 226 Семенюк Андрій Тарасович 02:02:30 1982 Львів 30-39
161 31 203 Шкоропад Василь Миронович 02:02:44 1982 Львів 30-39
162 100 121 Титик Роман Олександрович 02:02:46 1992 Львів 18-29
163 14 244 Рубіс Ярослав 02:02:54 1974 Львів 40-49
164 101 170 Ломага Олег Юрійович 02:02:56 1989 Львів 18-29
165 102 101 Шолтис Олег Степанович 02:03:19 1988 Львів 18-29
166 103 86 Шептицький Богдан Петрович 02:03:44 1988 Золочів, Львівська обл. 18-29
167 104 42 Чванкін Павло Сергійович 02:04:03 1992 Городок 18-29
168 32 59 Добрянський Ростислав Ігорович 02:04:12 1982 Львів 30-39
169 5 155 Урущак Іван Іванович 02:04:39 1951 Львів 60-69
170 33 82 Машіка Микола Віталійович 02:04:47 1983 Ужгород 30-39
171 34 49 Шикін Андрій Володимирович 02:04:49 1984 Одеса 30-39
172 35 214 Назарук Михайло Миронович 02:04:59 1981 Тернопіль 30-39
173 105 37 Лазорко Андрій Романович 02:05:21 1986 Львів 18-29
174 106 87 Прийма Павло Олегович 02:05:27 1989 Львів 18-29
175 107 69 Кириленко Сергій Васильович 02:05:27 1986 м.Вінниця 18-29
176 108 54 Прудиус Маркіян Юрійович 02:05:42 1990 Львів 18-29
177 109 185 Чванкін Євген Сергійович 02:06:21 1994 Городок 18-29
178 6 157 Блищин Зенон Миколайович 02:06:30 1948 Тернопіль 60-69
179 110 248 Яремко Михайло 02:06:57 1987 Львів 18-29
180 15 50 Биченок Павло Іванович 02:07:02 1974 Чернігів 40-49
181 36 191 Левшевич Андрій Володимирович 02:07:33 1983 Львів 30-39
182 111 247 Онишко Остап 02:08:22 1986 Львів 18-29
183 112 96 Шуклін Сергій Васильович 02:09:02 1991 Київ 18-29
184 37 103 Музичук Олександр Анатолійович 02:09:10 1981 Львів 30-39
185 38 31 Дунець Роман Олександрович 02:09:28 1981 Львів 30-39
186 113 139 Мастикаш Михайло Тарасович 02:09:49 1985 Львів 18-29
187 114 164 Голубець Василь Мирославович 02:09:54 1989 Львів 18-29
188 115 147 Вахній Андрій Вікторович 02:10:06 1986 Львів 18-29
189 116 142 Фесак Олександр Володимирович 02:11:16 1986 м. Золочів, Львівська обл. 18-29
190 117 242 Іващук Петро 02:11:45 1989 Львів 18-29
191 118 148 Коновал Володимир Ярославович 02:12:39 1988 с. Старий Яричів, Львівська обл. 18-29
192 39 195 Сманцеров Микола Олександрович 02:12:45 1977 Львів 30-39
193 40 172 Залевський Дмитро Сергійович 02:12:45 1980 Львів 30-39
194 41 15 Савенецький Юрій Володимирович 02:13:31 1976 Львів 30-39
195 119 250 Дубіль Сергій 02:13:57 1985 Львів 18-29
196 10 198 Кондауров Ігор Володимирович 02:15:00 1962 м. Іллічівськ, Одеська обл. 50-59
197 42 196 Питусильник Андрій Орестович 02:15:07 1983 Львів 30-39
198 43 71 Рак Роман Ігорович 02:16:04 1983 Львів 30-39
199 44 57 Алексєєв Олександр Аркадійович 02:16:15 1980 Львів 30-39
200 45 174 Кудравець Сергій Сергійович 02:18:06 1981 Львів 30-39
201 46 173 Співак Дмитро Євгенійович 02:18:22 1978 с. Війниця, Рівненська обл. 30-39
202 120 53 Том’юк Володимир Мирославович 02:19:29 1990 Львів 18-29
203 121 108 Прокудович Євген Валерійович 02:19:39 1991 Київ 18-29
204 122 241 Мартюк Юрій 02:20:41 1995 Львів 18-29
205 123 159 Глотов Микола Володимирович 02:21:35 1986 Львів 18-29
206 47 158 Кушлик Богдан Петрович 02:22:14 1979 Львів 30-39
207 124 90 Тарнапольський Микола Євгенович 02:23:06 1996 Львів 18-29
208 125 81 Чабан Ігор Сергійович 02:23:08 1995 Львів 18-29
209 16 123 Дяків Тарас Федорович 02:27:10 1970 Львів 40-49
210 126 7 Толочко Олександр Валерійович 02:27:16 1994 м. Володимир-Волинський 18-29
211 48 51 Карп’як Сергій Юрієвич 02:28:12 1982 Львів 30-39
212 17 32 Маковейчук Олександр Миколайович 02:28:21 1969 Львів 40-49
213 127 100 Олексій Андрій Володимирович 02:29:43 1991 Золочів, Львівська обл. 18-29
214 49 230 Федина Ігор Володимирович 02:30:27 1979 Львів 30-39
215 128 187 Баранецький Тарас Ярославович 02:32:17 1986 Львів 18-29
216 50 243 Збаращук Віталій 02:35:15 1984 Львів 30-39
217 51 194 Фріш Семен Олександрович 02:41:17 1978 Львів 30-39
218 3 112 Коляновський Анатолій Станіславович 02:50:16 1942 Львів 70-99

7 км жінки

Номер Прізвище Час фінішу Рік народж Місто
1 846 Яремчук 00:26:53 1994 Львів
2 816 Овсінська Оксана Дмитрівна 00:31:10 0 Львів
3 841 Юстровська 00:32:33 1954 Львів
4 815 Гаврилюк Анна Василівна 00:33:48 1991 Львів
5 826 Дзиба Юлія Тарасівна 00:34:03 1993 Львів
6 830 Чорна Яна Вікторівна 00:34:04 1996 Рівне
7 817 Лузіна Лілія Євгеніївна 00:36:17 1994 Київ
8 840 Досенко 00:36:46 1997 Київ
9 835 Максименко Ірина Олександрівна 00:37:48 1990 Львів
10 806 Гложик Олеся Олегівна 00:38:37 1984 Львів
11 842 Семенова 00:39:43 1982 Львів
12 802 Кулинич Марія Володимирівна 00:40:16 1962 Львів
13 800 Паніна Анна Миколаївна 00:40:23 1988 Київ
14 807 Бороха Лідія Ігорівна 00:40:34 1987 Львів
15 834 Гудь Марія Богданівна 00:41:00 1989 Львів
16 823 Демкович Наталія Михайлівна 00:41:15 1983 Київ
17 839 Костенко Наталя 00:41:17 1991 Київ
18 845 Гурняк І.З. 00:42:19 1986 Львів
19 827 Оброцька Ірина Романівна 00:42:29 1988 Львів
20 844 Полікарчик Т.Г. 00:42:37 1986 Львів
21 838 Кройчук Оксана Геннадіївна 00:42:56 1989 Львів
22 847 Велич О 00:44:31 1959 Львів
23 832 Новікова Віталія Андріївна 00:44:46 1989 Львів
24 811 Москаленко Ксенія Михайлівна 00:45:27 1990 Львів
25 833 Микитишин Стефанія Михайлівна 00:45:41 1944 Львів
26 824 Герасимчук Наталія Сергіївна 00:46:18 1988 Львів
27 810 Гринів Марія-Анна Лонгинівна 00:46:25 1990 Львів
28 837 Турко Соломія Михайлівна 00:46:32 1991 Львів
29 812 Лисейко Ярина Богданівна 00:47:20 1991 Львів
30 843 Косик Х.С. 00:47:59 1982 Львів
31 808 Шупер Софія Орестівна 00:48:05 1984 Львів
32 836 Голуб Ніна Іванівна 00:48:10 1942 Львів
33 825 Буланько Анна Володимирівна 00:49:21 1991 Львів
34 822 Кондюх Ольга В’ячеславівна 00:51:10 1984 Львів
35 819 Євстратьєва Тетяна Василівна 00:51:10 1978 Львів
36 828 Пошивайло Ксенія Ярославівна 00:53:12 1987 Львів

7 км чоловіки

Номер Прізвище Час фінішу Рік народж Місто
1 856 Тишків Т 00:23:38 1993 Львів
2 522 Пажух Ярослав Васильович 00:23:54 1990 Львів
3 556 Шекета Анатолій 00:24:14 1994 Львів
4 501 Ханас Володимир Григорович 00:25:37 1984 Львів
5 532 Чигінь Назарій Адамович 00:25:47 1995 Львів
6 852 Миколаєнко С.С. 00:26:03 1994 Стрий
7 136 Патаман Тарас Михайлович 00:26:23 1982 Львів
8 525 Бутковський Олег Володимирович 00:26:27 1992 Тернопіль
9 500 Гармаш Віктор Вікторович 00:26:32 1966 Київ
10 506 Заваліновський Юрій Тарасович 00:26:47 1993 м. Золочів, Львівська обл.
11 560 Мирончук Яків 00:28:00 1992 Олеськ
12 503 Кулинич Микола Миколайович 00:28:11 1961 Львів
13 508 Борисевич Андрій Павлович 00:28:29 1983 Київ
14 505 Левицький Василь Мирославович 00:28:42 1988 Львів
15 507 Жук Анатолій Павлович 00:29:04 1946 Львів
16 524 Ілик Володар Олегович 00:29:19 1990 Львів
17 557 Смілко Олег 00:29:27 1977 Львів
18 542 Королишин Тарас Володимирович 00:30:41 1993 Івано-Франківськ
19 558 Чупринський І 00:30:59 1973 Костопіль
20 527 Грицевич Андрій Любомирович 00:31:21 1991 Львів
21 550 Петелицький Юрій Васильович 00:31:26 1994 Львів
22 529 Луцків Назарій Мирославович 00:32:57 1991 м. Теребовля, Тернопільська обл.
23 519 Немелівський Остап Михайлович 00:33:04 1993 Львів
24 153 Третьяков Артем Михайлович 00:33:15 1983 Ужгород
25 549 Хазанюк Іван Вікторович 00:33:19 1992 Львів
26 526 Конюхов Сергій Вадимович 00:33:28 1988 Львів
27 518 Кулик Сергій Сергійович 00:33:42 1974 Львів
28 516 Гаврилюк Андрій Федорович 00:33:48 1990 Львів
29 533 Кондауров Олег Ігорович 00:33:53 1987 м. Іллічівськ, Одеська обл.
30 548 Михалевич Ігор Миколайович 00:34:01 1975 Львів
31 541 Чорний Віктор Анатолійович 00:34:03 1974 Рівне
32 521 Орищич Степан Михайлович 00:34:31 1993 м. Самбір, Львівська обл.
33 554 Стеблій Ігор Богданович 00:34:38 1994 Львів
34 547 Беляєв Костянтин Костянтинович 00:34:43 1993 Львів
35 855 Остап”як М.Я. 00:34:45 1954 Львів
36 513 Павлюх Богдан Іванович 00:34:47 1989 Львів
37 534 Джигіль Антон Юрійович 00:34:48 1992 Львів
38 536 Іваницький Іван Зіновійович 00:35:02 1988 м. Яворів
39 555 Соболта Олег 00:35:02 1996 Червоноград
40 517 Вовк Віктор Олегович 00:35:23 1992 Львів
41 523 Пристай Петро Зенонович 00:35:27 1991 Трускавець
42 531 Мокрик Радомир Романович 00:36:10 1987 Львів
43 540 Богачов Олександр Сергійович 00:36:13 1993 Львів
44 553 Петрушак Іван Олегович 00:36:19 1992 м. Трускавець, Львівська обл.
45 515 Сподарик Володимир Романович 00:36:38 1992 Львів
46 535 Чаус Володимир Сергійович 00:36:43 1992 Львів
47 511 Шевчук Андрій Васильович 00:37:14 1984 Львів
48 509 Борисенко Андрій Юрійович 00:37:37 1992 Ужгород
49 539 Шевчук Тарас Степанович 00:38:50 1992 Львів
50 559 Нестеренко Валерій 00:38:53 1945 Костопіль
51 545 Артем’єв Віктор Ігорович 00:39:36 1987 Львів
52 538 Ференц Іван Ярославович 00:39:42 1994 Львів
53 859 Гурняк В 00:39:42 1987 Львів
54 544 Верхогляд Ігор Віталійович 00:40:11 1987 Київ
55 520 Жеребух Ярослав Володимирович 00:40:30 1993 Львів
56 528 Олексовський Юрій Володимирович 00:41:03 1997 Жидачів
57 746 Кох 00:42:52 1940 Львів
58 537 Кучернога Валентин Олександрович 00:44:34 1994 Львів
59 854 Нестеренко М 00:46:11 1934 Новояворівськ
60 514 Гладкий Роман Володимирович 00:48:45 1993 Львів
61 552 Костирко Олег Ігорович 00:48:57 1985 Львів
62 853 Левченко В.І. 01:05:30 1942 Львів

10 comments to Результати 2014

Напишіть відгук

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>